top of page

GARANTİ VE İADE KOŞULLARI


Sipariş esnasında kabul ettiğiniz “Mesafeli Satış Sözleşmesi” uyarınca www.milavanda.com sitesindeki tüm ürünlerin satışı ve satış sonrası destek hizmetlerinde Milavanda’nın belirlediği garanti koşullarının geçerli olduğunu kabul ve taahhüt etmektesiniz.  

Siparişiniz sonucu tarafınıza kusurlu ya da hatalı bir ürünün ulaşması halinde tüketici mevzuatı uyarınca iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz. Siparişinizle ilgili sorun olan herhangi bir durumda bize info@milavanda.com e-mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, tahrip etmeden, ürünü kullanmadan ve daha sonra tekrar satışına engel olmayacak şekilde teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içerisinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ambalajı açılan veya kullanılan ürünlerin iadesi hijyen koşulları sebebiyle kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri kargo firması yetkilisinin önünde açarak kontrol ediniz, eğer bir sorun varsa ürünü teslim almayıp kargo firmasına tutanak tutturunuz. Gerekiyor ise fotoğraf ile durumu belgeleyiniz. Teslimi yapılmış ürünlerde kargo firmasının sorumluluğunun da eksiksiz yerine getirmiş olduğunu unutmayınız. İade koşullarını sağlamanız  durumunda tüm fatura nüshaları ile birlikte ambalajı açılmamış ürününüzü anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Size gönderim yapılan kargo firması, anlaşmalı olduğumuz kargo firmasıdır. İade ürün bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, hesabınıza iade edilir. İlgili meblağın Hesabınıza iade süreci tarafımızdan Banka’ya bilgi verilmesi sonrasında başlar. Bilgi verilmesi devamındaki süreç Banka’ya ait olup para iadesi takip süreci Müşteri ve ilgili Banka aracılığı ile yürütülmelidir.

bottom of page