top of page

GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI

 

Üyelerimizin-Müşterilerimizin Milavanda Dan. Gıd. San ve Tic Ltd Şti’ne ait  aracılığıyla vermiş olduğu kişisel verilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda işbu Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

 

Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre  ve ilgili ödeme kuruluşlarının sistem ve internet altyapısında güvence altına alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka veya benzeri Ödeme Aracı Kuruluşları’nca online olarak gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler  tarafından KESİNLİKLE görülmez ve kaydedilmez).

 

Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez ve yasal zorunluluklar olmadıkça 3.kişi ve kurumlar ile paylaşılamaz.

 

Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde operasyonel süreçlerin yürütümü ile ilgili üçüncü kişiler ile paylaşılabilir. Ayrıca üyeliğiniz ve/veya alışverişi sırasında vermiş olduğunuz iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin   tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir,  nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir.

 

Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan  sorumlu değildir.

 

Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda  ile anlaşmasına göre üçüncü şahıslara ait olanlar hariç tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları ’ya aittir.

 

Sitemizden satın alınan ürünler için ödeme sadece kredi kartıyla ve sitemizde belirtilen diğer ödeme yöntemleri ile yapılabilir.

 

Sitemizden herhangi bir bildirim yapılmadığı takdirde sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisine gönderim yapılmaktadır.

 

Milavanda’nın kullandığı ödeme yöntemleri altyapısında kredi kartı bilgileriniz  tarafından KESİNLİKLE kayıt altına alınmaz. En üst seviye güvenlik sertifikaları ile kişisel ve kart bilgileriniz korunmaktadır. Bilgileriniz 256-bit SSL yazılım ile şifrelenip transfer edilmektedir. Böylece üçüncü kişiler tarafından bilgilerinize asla ulaşılamamaktadır. 

 

Üye olurken verdiğiniz bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.  sizin şifrelerinize ulaşamamakta olup şifrenizi kaybetmeniz durumunda sistemimiz şifremi unuttum linki aracılığı ile size otomatik olarak farklı bir şifre verecektir.


Gizlilik Sözleşmesi ile ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize telefon, e-mail veya posta yolu ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

MİLAVANDA DANIŞMANLIK GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MERSİS: 0621-0909-8350-0001

 

Beykoz VD 6210909835

 

Rüzgarlıbahçe Mh. Bozkurt Sk. No:3/20 Beykoz/İstanbul

 

E-Mail: info@milavanda.com

bottom of page